Msza Św. na zakończenie roku szkolnego: czwartek (20.06.2024) godzina 18:30 Kościół św. Jana Kantego.
Read more
Na stronie Biura Edukacji: https://edukacja.um.warszawa.pl/po-szkole-podstawowej znajdują się informacje dla kandydatów i ich rodziców, w tym min. wykaz dni otwartych w szkołach, harmonogram rekrutacji, zasady rekrutacji do poszczególnych typów oddziałów, jak policzyć punkty rekrutacyjne, wyszukiwarka zawodów itp. Zapraszamy do zapoznania się z treścią.
Read more
Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego zaprasza wszystkich kandydatów do klasy 7. dwujęzycznej z francuskim na dzień otwarty 22.04.2024 o godzinie 18:30.   ul. Braci Załuskich 1, 01-773 Warszawa
Read more
Miło nam poinformować, że w Konkursie wystartowali uczniowie z dwóch żoliborskich szkół podstawowych.   Oto wyniki: I miejsce: Antoni Krężolek (SP 92) II miejsce: Anna Nowicka (SP 267) III miejsce: Melania Buchelt (SP 267)   Jury przyznało także dwa wyróżnienia: dla Emmy Kasprowicz (SP 92) 
Read more
Informacje z Biura Edukacji dotyczące rekrutacji do szkół średnich są dostępne pod linkiem: https://edukacja.um.warszawa.pl/-/szczegolowy-harmonogram-rekrutacji-na-rok-szkolny-2024-2025  
Read more
Otwarta Sobota 17.02.2024 – godzina 10.00 – 12.00 Spotkanie Rekrutacyjne 26.02.2024 – godzina 18.00
Read more
📖 Pamiętajcie, kto czyta, żyje podwójnie. Rozpoczęliśmy, podobnie jak rok temu, akcję pt. Książka za książkę. Można podarować książkę, którą się przeczytało, i wziąć coś do czytania. Zapraszamy do udziału!
Read more
W bibliotece szkolnej kolejna wystawka. Tym razem konkurs na najciekawsze wykonanie Lapbooka na temat mitologii greckiej. Wystawka do końca tygodnia. Rozdanie nagród 30 stycznia w bibliotece szkolnej. Dokładna godzina będzie ogłoszona 29 stycznia.
Read more
Kreatywność naszych uczniów nie zna granic! Dowodzą tego prace zgłoszone do szkolnego konkursu: Edukacyjna ozdoba choinkowa. W poniedziałek, 8 stycznia, Pani Dyrektor Małgorzata Gutowska wręczyła nagrody laureatom i finalistom. Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Bony do empiku i czekoladowe misie ufundowała Rada Rodziców. Prace można oglądać w 
Read more
Świetlice szkolne są niezwykle ważne dla uczniów, ponieważ stanowią wsparcie w ich rozwoju, pozwalają na zdobywanie nowych umiejętności i integrują społeczność szkolną. Niezależnie od zainteresowań i pasji, zawsze będzie działo się coś ciekawego !!!
Read more
Skip to content