Miło nam poinformować, że w Konkursie wystartowali uczniowie z dwóch żoliborskich szkół podstawowych.   Oto wyniki: I miejsce: Antoni Krężolek (SP 92) II miejsce: Anna Nowicka (SP 267) III miejsce: Melania Buchelt (SP 267)   Jury przyznało także dwa wyróżnienia: dla Emmy Kasprowicz (SP 92) 
Read more
Informacje z Biura Edukacji dotyczące rekrutacji do szkół średnich są dostępne pod linkiem: https://edukacja.um.warszawa.pl/-/szczegolowy-harmonogram-rekrutacji-na-rok-szkolny-2024-2025  
Read more
Otwarta Sobota 17.02.2024 – godzina 10.00 – 12.00 Spotkanie Rekrutacyjne 26.02.2024 – godzina 18.00
Read more
📖 Pamiętajcie, kto czyta, żyje podwójnie. Rozpoczęliśmy, podobnie jak rok temu, akcję pt. Książka za książkę. Można podarować książkę, którą się przeczytało, i wziąć coś do czytania. Zapraszamy do udziału!
Read more
W bibliotece szkolnej kolejna wystawka. Tym razem konkurs na najciekawsze wykonanie Lapbooka na temat mitologii greckiej. Wystawka do końca tygodnia. Rozdanie nagród 30 stycznia w bibliotece szkolnej. Dokładna godzina będzie ogłoszona 29 stycznia.
Read more
Kreatywność naszych uczniów nie zna granic! Dowodzą tego prace zgłoszone do szkolnego konkursu: Edukacyjna ozdoba choinkowa. W poniedziałek, 8 stycznia, Pani Dyrektor Małgorzata Gutowska wręczyła nagrody laureatom i finalistom. Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Bony do empiku i czekoladowe misie ufundowała Rada Rodziców. Prace można oglądać w 
Read more
Świetlice szkolne są niezwykle ważne dla uczniów, ponieważ stanowią wsparcie w ich rozwoju, pozwalają na zdobywanie nowych umiejętności i integrują społeczność szkolną. Niezależnie od zainteresowań i pasji, zawsze będzie działo się coś ciekawego !!!
Read more
W świetlicach szkolnych odbywają się różnego rodzaju zajęcia i warsztaty, które pozwalają uczniom rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Można tam spotkać grupy uczestniczące w zajęciach artystycznych, takich jak malowanie, rysowanie.
Read more
Każdego dnia w świetlicach szkoły wiele się dzieje! Świetlica szkolna to miejsce, gdzie uczniowie spędzają swój wolny czas zarówno przed lekcjami, jak i po nich. Jest to miejsce, w którym można znaleźć wiele atrakcji i możliwości ciekawego spędzania czasu. Często jest również miejscem spotkań i 
Read more
Szkoła Podstawowa Nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie https://ift.tt/ghi0BCL
Read more
Skip to content