ZESPÓŁ EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ

mgr Ilona Piotrowska
nauczyciel dyplomowany

mgr Martyna Górecka
nauczyciel początkujący

ZESPÓŁ EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

mgr Renata Świderska
nauczyciel dyplomowany

mgr Małgorzata Gutowska
nauczyciel dyplomowany

mgr Agata Dąbrowska
nauczyciel dyplomowany

mgr Gabriela Kowalska
nauczyciel dyplomowany

mgr Monika Obermiller – Banaszek
nauczyciel dyplomowany

mgr Ewa Goc
nauczyciel dyplomowany

mgr Anna Paszt
nauczyciel mianowany

mgr Katarzyna Powroźnik
nauczyciel mianowany

mgr Dominika Bujalska
nauczyciel początkujący

ZESPÓŁ WYCHOWAWCÓW ŚWIETLICY

mgr Izabela Łyszkowska
nauczyciel dyplomowany – kierownik świetlicy

mgr Irena Choińska
nauczyciel dyplomowany

mgr Anna Kawczyńska
nauczyciel dyplomowany

mgr Renata Królak
nauczyciel dyplomowany

mgr Celina Zduniak
nauczyciel dyplomowany

mgr Sabina Ziółkowska
nauczyciel dyplomowany

mgr Katarzyna Kucab
nauczyciel mianowany

mgr Anna Sławek
nauczyciel mianowany

mgr Katarzyna Dec
nauczyciel mianowany

mgr Marcin Rudnicki
nauczyciel początkujący

 

ZESPÓŁ MATEMATYCZNO – PRZYRODNICZY

mgr Justyna Żmijewska
nauczyciel dyplomowany geografii i przyrody

mgr Elżbieta Olczak
nauczyciel dyplomowany matematyki

mgr Marek Puchalski
nauczyciel mianowany matematyki

mgr Anna Burchard
nauczyciel dyplomowany informatyki

mgr Paweł Andrzejczak
nauczyciel dyplomowany matematyki i fizyki

mgr Izabela Górecka
nauczyciel dyplomowany techniki i plastyki

Wiktoria Sawicka
nauczyciel początkujący matematyki

mgr Marzena Kudlak
nauczyciel dyplomowany matematyki

mgr Anna Zachwieja
nauczyciel dyplomowany chemii

mgr Andrzej Rzepski
nauczyciel początkujący biologii

ZESPÓŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

mgr Jarosław Dziadura
nauczyciel dyplomowany wychowania fizycznego, instruktor piłki nożnej

mgr Aleksandra Skowron
nauczyciel dyplomowany wychowania fizycznego

mgr Zbigniew Zając
nauczyciel mianowany wychowania fizycznego, trener kl. I judo, trener klasy mistrzowskiej ju-jitsu, instruktor  samoobrony

mgr Patrycja Pręgowska

nauczyciel mianowany wychowania fizycznego, trener piłki siatkowej

mgr Mariola Tyska
nauczyciel mianowany tańca klasycznego

mgr Bartosz Jurkiewicz
nauczyciel mianowany, trener gimnastyki sportowej

Aleksandra Obłuska
nauczyciel mianowany, trener gimnastyki artystycznej

mgr Joanna Stankiewicz
nauczyciel mianowany wychowania fizycznego

mgr Olaf Żołędowski
nauczyciel mianowany wychowania fizycznego

mgr Jacek Czuboni
nauczyciel początkujący, trener gimnastyki sportowej

ZESPÓŁ HUMANISTYCZNY

mgr Maria Łukaszewicz
nauczyciel dyplomowany języka polskiego

mgr Lucyna Kasjanowicz
nauczyciel dyplomowany języka polskiego

mgr Barbara Pikus
nauczyciel dyplomowany języka polskiego i etyki

mgr Beata Książek
nauczyciel dyplomowany języka polskiego

mgr Edyta Andrzejczak
nauczyciel mianowany języka polskiego

mgr Magdalena Kaźmierczak
nauczyciel dyplomowany historii

mgr Piotr Pajor
nauczyciel mianowany historii i wiedzy o społeczeństwie

mgr Barbara Stębelska
nauczyciel dyplomowany muzyki

mgr Ewa Żychowicz
nauczyciel mianowany religii

mgr Michał Kisiel
nauczyciel początkujący religii

mgr Daniel Mackiewicz
nauczyciel mianowany religii

mgr Patryk Zaremba
nauczyciel mianowany etyki

mgr Małgorzata Bykowska
nauczyciel dyplomowany historii i bibliotekarz

mgr Ewa Obojska
nauczyciel dyplomowany bibliotekarz

ZESPÓŁ JĘZYKÓW OBCYCH

mgr Anna Kot
nauczyciel dyplomowany języka angielskiego

mgr Marta Krysiak
nauczyciel dyplomowany języka angielskiego

mgr Joanna Pyszycka
nauczyciel dyplomowany języka angielskiego

mgr Aneta Nowińska
nauczyciel mianowany języka angielskiego

mgr Joanna Rogińska-Demidowicz
nauczyciel mianowany języka francuskiego

mgr Donata Paźniewska
nauczyciel mianowany języka francuskiego

mgr Alicja Walczyna
nauczyciel początkujący języka francuskiego

mgr Carlos Aroca Fernandez
nauczyciel początkujący języka hiszpańskiego

ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

mgr Patrycja Żak-Zaborowska
nauczyciel dyplomowany – pedagog

mgr Justyna Jaromin-Przygoda
nauczyciel mianowany – pedagog specjalny

mgr Anna Łubińska-Zawada
nauczyciel początkujący – psycholog

mgr Justyna Majek
nauczyciel dyplomowany – logopeda

mgr Agnieszka Faber – Mazik
nauczyciel dyplomowany – integracja sensoryczna

mgr Grażyna Gembarowska
nauczyciel dyplomowany

mgr Aneta Gilarska
nauczyciel początkujący

mgr Wojciech Warchlewski
nauczyciel dyplomowany

mgr Anna Bednarczyk
nauczyciel mianowany

Skip to content