Marcin od gier w ramach wolontariatu dla Fundacji Wspierania Edukacji i Rozwoju Innowatorium razem z naszymi ósmoklasistami przygotowali grę terenową – szkolny survival. Czwartoklasiści musieli stawic czoła rolicznym próbom, jakie stawia przed nimi ta szacowna instytucja – labirynty z zupą, jak nie narobić sobie obciachu na dyskotece, poruszanie się po kuluarach szkoły jakimi są tolaety, biblioteczne gąszcze, oblężenie w szatni, oraz wrota do przyszłości u pedagoga. Czy podołali? Kto na koniec dnia dostał odznakę szkolnego survivalu? Gra była dobrą okazją by spojrzec na szkołę z innej perspektywy, bo szkoła to nie tylko lekcje, kartkówki i klasówki. To także to co pomiędzy klasami – korytarze, pomieszczenia techniczne, inni uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły.

Szkoła Podstawowa Nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie https://ift.tt/Xb0GtoH

Skip to content