Zakończył się kolejny sezon Warszawskiej Ligi Debatanckiej dla szkół podstawowych organizowanej przez naszą szkołę przy wsparciu merytorycznym Fundacji Nowy Głos. W tegorocznych rozgrywkach debat oksfordzkich brały udział rekordowe 24 drużyny. Zwycięzcą ligi została drużyna z Zespołu Szkół Lauder-Morasha, a drugie miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły
…