Żoliborski Finał Finałów Mam Talent

15 czerwca w I LO im. Bolesława Limanowskiego odbył się Żoliborski Finał Finałów Mam Talent. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów, którzy zostali wybrani 30 maja w trakcie szkolnego konkursu. Rywalizacja była wtedy bardzo zacięta, a jury miało „twardy orzech do zgryzienia”. Ostatecznie III miejsce przypadło Zuzannie Nowickiej z klasy 3D, II – Gabrielowi Jakimcowi (także klasa 3D), a I miejsce zajął Maciej Adamczyk (klasa 5A). Za swoje występy w I LO wszyscy zostali wyróżnieni. Gratulujemy zarówno odwagi w występowaniu przed nieznaną publicznością jak i talentu!

Aneta Myśliwiec
Kamila Mańkowska

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa