Nr 267

Zapraszamy serdecznie do poznania naszej szkoły

Szanowni Rodzice,

Zapraszamy serdecznie do poznania naszej szkoły.

Specjalnie w tym celu przygotowaliśmy program „Witamy w SP 267”. Poprzez udział w cyklu spotkań, zarówno Wy-Rodzice, jak i Wasze pociechy macie możliwość przyjrzenia się naszej pracy i przygotowaniu szkoły na tak ważny dzień, jakim jest przywitanie w jej progach uczniów 6-letnich.
Mamy nadzieję, że każde Dziecko znajdzie dla siebie ciekawe zajęcia, a Rodzice rozwieją wątpliwości odnośnie decyzji o zapisaniu dziecka do szkoły.

Zapraszamy do poznania naszej szkoły

ulotka 2016

Arkusz diagnostyczny – Czy moje dziecko może zostać uczniem

Prosimy o zapoznanie się z dokumentami dotyczącymi rekrutacji do oddziałów przedszkolnych:

Harmonogram rekrutacji do przedszkoli

Zasady przyjęć dzieci urodzonych w roku 2009 i 2010 do klas I w szkołach podstawowych

Kryteria rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

Organizacja oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych

Adres internetowego systemu rekrutacji do przedszkoli i szkół podstawowych na rok szkolny 2016/2017 warszawa-podstawowe.pzo.edu.pl

Ministerstwo Edukacji Narodowej uruchomiło specjalne numery telefonów, pod którymi można uzyskać informacje na temat edukacji dzieci sześcioletnich:

22 3474 595, 22 34 74 717, 22 34 74 589, 22 34 74 467. Pytania można również kierować za pośrednictwem formularza.

Więcej informacji na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej.