XXIII Festiwal Nauki

       Mądry uczy się stale, głupi wcale. (Sir Winston Churchill)

XXIII FESTIWAL NAUKI

    Czy roślinność zawsze jest zielona? Jak wykorzystywać smartfon w szkole? Dlaczego w archiwum są papierki po cukierkach? Jak uczyć się języków obcych? Jak funkcjonują komórki budujące organizm? – na te i wiele innych pytań uczniowie SP 267 poszukiwali odpowiedzi podczas lekcji i warsztatów organizowanych w ramach XXIII Festiwalu Nauki w dn. 24- 29 września 2019r. Wyższe uczelnie (m.in. Politechnika Warszawska, Uniwersytet Warszawski, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego) oraz inne instytucje naukowe (m.in. Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa, Archiwum Państwowe) przygotowały zajęcia dla szkół warszawskich oraz indywidualnych uczestników. W tym roku w lekcjach festiwalowych wzięli udział uczniowie wszystkich klas 7 i 8 naszej szkoły, bo – jak powiedział Lew Tołstoj –  nauka to pokarm dla rozumu.

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa