XIV Konkurs Literacki oraz XIV Konkurs Krasomówczy

Summa cum laude (łac.) czyli z najwyższą pochwałą
W organizowanym przez Stowarzyszenie Warszawskich Nauczycieli Polonistów oraz Muzeum Niepodległości (pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty)  XIV Konkursie Literackim „Tadeusz Kościuszko — bohater dwóch narodów” i „Józef Piłsudski — twórca Legionów Polskich, naczelnik państwa polskiego, premier i marszałek, narodowy bohater”  6 osób z naszej szkoły zdobyło laury.
Oto zwycięzcy:
I miejsce — Karolina Czekaj – kl. 4f
II miejsce — Natalia Luba – kl.4f
III miejsce — Wojciech Godlewski – kl.4b
I miejsce — Jagna Mazurczak – 5a
III miejsce — Mikołaj Kot – 6b
Wyróżnienie – Kinga Maksimowicz – 6b

W XIV Konkursie Krasomówczym organizowanym przez Stowarzyszenie Warszawskich Nauczycieli Polonistów oraz Muzeum Niepodległości (pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty)  wyróżnienia otrzymali:
·      Basia Czarnecka – kl.4f
·      Szymon Zając – kl. 4e
Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych !!

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa