XIII Międzynarodowy Turniej w gimnastyce artystycznej

Uczennice SP267 z klas sportowych gimnastycznych  w XIII Międzynarodowym Turnieju w gimnastyce artystycznej. XIII Międzynarodowy Turniej PM CUP w gimnastyce artystycznej to prestiżowe zawody międzynarodowe organizowane na terenie Warszawy. W tym roku odbył się 9.04. Do Pałacu Kultury    i Nauki przyjechało 170 zawodniczek z 12 państw i zaprezentowały się w kilku kategoriach wiekowych.  Drużyna SGA Warszawa, uczennice SP 267 zaprezentowały się w swoich pierwszych zawodach w tym roku i wywalczyły dobre miejsca:
2008- Natalka Luba 10 miejsce, Maja Kołodziejska 11 miejsce
2007- Zuzia Boryczka 19 miejsce, Karolina czekaj 20 miejsce, Emma Batycka 23 miejsce
2006- Rozalia Topolska 17 miejsce.
Serdecznie gratulujemy!

 Izabela Żurawska

Foto: Anna Luba

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa