www.wybieramszkole.pl

Szanowni Państwo
Z uwagi na zbliżający się trudny dla uczniów wybór dalszego kierunku kształcenia grupa rodziców przy współudziale młodzieży z klas gimnazjum i szkoły podstawowej, stworzyła portal www.wybieramszkole.pl, który ma na celu ułatwienie poszukiwania właściwej szkoły/klasy średniej podczas rekrutacji na rok 2019/2020 w zależności od kończonej szkoły (podstawowa czy gimnazjum).
Funkcjonalność portalu jest duża – zapewnia wyszukiwanie szkół, m.in. po:
• typie szkoły (liceum, technikum, szkoła branżowa),
• lokalizacji (dzielnice, wybrany obszar),
• rankingach,
• przedmiotach rozszerzonych,
• dniach otwartych.
Uczeń może również obliczyć sobie prognozowane punkty, oraz zobaczyć progi punktowe z rekrutacji z ubiegłego roku.
Obecna oferta edukacyjna poszczególnych klas (rozszerzenia, przedmioty punktowane) na rok szkolny 2019/2020 dla m.st.Warszawy została pozyskana podczas Targów Edukacji PERSPEKTYWY oraz z informacji znajdujących się na stronach internetowych poszczególnych szkół a także umieszczonych tam Regulaminach Rekrutacji.
Dane są aktualizowane zgodnie z pojawiającymi się informacjami na stronach szkół lub na stronie biura edukacji.

Zapraszam do odwiedzenia strony: https://www.wybieramszkole.pl/ i polubienia nas na FB: https://www.facebook.com/WybieramSzkole/

Dorota Janusz
mama gimnazjalisty – współautor projektu
* Wszelkie zapytania i uwagi proszę kierować na adres: info@wybieramszkole.pl

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa