UKS Ronin Team najlepszy w Błoniu

Judocy z SP nr 267 po raz kolejny pokazali, że nie tylko licznie  startują, ale także wygrywają. Tym razem przyszło nam toczyć boje w Błoniu. Jednak pierwsze wyróżnienia zaczęły się podczas otwarcia kiedy to burmistrz Błonia wymienił UKS Ronin Team jako pierwszy z pośród blisko dwudziestu klubów, które wzięły udział w zawodach. Później było już tylko lepiej i ciekawiej. Nasi uczniowie stoczyli wiele fajnych walk pokazując nowe techniki. Kolejne zawody i kolejny zawodnik błysnął. Tym razem był to Leopold Kozak z 4 c, który w pokonanym polu zostawił kilku dobrych zawodników. O wejście do finału wygrał nieoczekiwanie z kolegą z klasy, Igorem Koroblewskim. Ostatecznie zajął drugie miejsce, a brąz wywalczyli Julian Saczuk i wspomniany wcześniej Igor (obaj z 4c). Wspaniale walczyły nasze dziewczęta. Złoto wywalczyły Kinga Olszewska i Zosia Zawadzka (3c), Zuzanna Przewłocka (2e) oraz Martyna Ziębicka (4c). Oprócz tych wyników zawodnicy wywalczyli jeszcze kilkanaście medali
różnego kruszcu. Kolejny start już 12 grudnia 2015 na Ursynowie.

Zdjęcia: Tomasz Kowalski

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa