Szkolna Akademia Umiejętności w roku szkolnym 2014/2015

szau_reg_img_8Już drugi rok uczniowie klas I – III mają możliwość zdobywania odznak SzAU realizując zadania z dwunastu dziedzin. W bieżącym roku szkolnym w Szkolnej Akademii Umiejętności wzięło udział 51 uczniów. Kapituła SzAU policzyła punkty przydzielane za poszczególne odznaki (brązowa – 1 p., srebrna – 2 p., złota – 3 p.) i przyznała nagrody uczniom, którzy zdobyli ich najwięcej.
25 czerwca odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono uczniom zdobyte przez nich odznaki oraz nagrody.

W klasyfikacji indywidualnej:
I miejsce zdobyła Maria Urbańczyk z kl. 2a – 34 p.
II miejsce zdobyła Zuzanna Kowalska z kl. 2d – 18 p.
III miejsce zdobył Mikołaj Urbańczyk z kl. 2d – 15 p.
IV miejsce zdobyli: Wiktor Sewera z kl. 3b – 12 p. i Mikołaj Kot z kl. 3b – 12 p.

Wyróżnienia otrzymały:
• Paulina Kiper z kl. 2a – 11 p.
• Hanna Lubieniecka z kl. 2a – 10 p.
• Maria Mierzejewska z kl. 3b – 10 p.
• Zuzanna Wieczorek z kl. 2a – 9 p.

Ponadto przyznano:
• nagrodę za wzorowo prowadzony zeszyt – Weronice Żychowicz z kl. 1c (8 p.);
• nagrodę dla najlepszej klasy – kl. 2a (108 p.) – pizza;
• nagrodę dodatkową za zaangażowanie w II semestrze – kl. 3b (45 p.) – lody.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom SzAU, którzy zaangażowali się w zdobywanie odznak w bieżącym roku szkolnym :-)
Już teraz zachęcamy wszystkich uczniów do rozwijania swoich zdolności, talentów i zainteresowań poprzez zdobywanie odznak w nowym roku szkolnym. Zachęcamy również rodziców do wspierania swoich dzieci podczas wykonywania zadań z SzAU.
Na ręce przewodniczącej Rady Rodziców p. Doroty Łobody składamy serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców, która funduje znaczki i wspaniałe nagrody dla laureatów Szkolnej Akademii Umiejętności :-)

Wszystkim życzymy miłych wakacji :-)
Do zobaczenia w nowym roku szkolnym…
p. Gabriela Kowalska