Święto Patrona Szkoły

apel2 (640x360)Dnia 21. 04. 2017 r. w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Patrona. Z tej okazji uczniowie kl. Va i Vd (pod kierunkiem wychowawczyń – p. Barbary Olszewskiej i p. Beaty Książek) przygotowali apel przybliżający postać Juliusza Słowackiego. apel1 (640x360)Po części oficjalnej, w czasie której głos zabrała p. Dyrektor Mariola Pietroń – Ratyńska, rozpoczął się program artystyczny. Przypomniano w nim słynne liryki wielkiego romantyka. Recytację utworów (m. in.: „Testament mój”, „W pamiętniku Zofii Bobrówny”, „Smutno mi, Boże”) wzbogaciła muzyka Fryderyka Chopina.

Po zakończeniu uroczystości uczniowie i nauczyciele wrócili do klas na dalsze zajęcia edukacyjne.

Beata Książek

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa