SGA Warszawa wice mistrzyniami Warszawy w układach zespołowych

SGA Warszawa wice mistrzyniami Warszawy w układach zespołowych w klasie młodzieżowej.
21listopada odbyły się Mistrzostwa Warszawy w układach zespołowych w gimnastyce artystycznej w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 267. Honorowy patronat objął burmistrz dzielnicy Żoliborz p. Krzysztof Bugla. Swoja obecnością zaszczycili nas goście: Roman Krakowski -wice przewodniczący Rady Dzielnicy Żoliborz, Barbara Kowalczyk -przewodnicząca Stowarzyszenia Sady Żoliborskie oraz Mariola Pietroń-Ratyńska -Dyrektor SP 267.
Klub SGA Warszawa (uczennice klasy 2f SP 267) reprezentowała drużyna w klasie młodzieżowej w układzie tanecznym: Karolina Czekaj, Matylda Pietuszko, Natalia Luba, Maja Kołodziejska, Emma Batycka, Zuzanna Boryczka.
Dziewczętom serdecznie gratulujemy sukcesu, oraz trenerkom: Julii Sekuła, Izabeli Żurawskiej i Róży Grochowskiej oraz Krystynie Jurewicz.
Serdeczne podziękowania składamy rodzicom za pomoc w organizacji zawodów.

Foto: mama Natalki Luba (dziękujemy).

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa