„Rodzina – drużyna w niepodległej”

W ramach obchodów jubileuszu 100. lecia odzyskania niepodległości Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie zaprasza dzieci i młodzież (w wieku 12-18 lat) z całej Polski do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym, pt. „Rodzina – drużyna w niepodległej”. Do wygrania super nagrody!

Poprzez ten konkurs chcemy zachęcić wszystkich młodych, początkujących fotografów i fotoreporterów, aby okiem swojego obiektywu zaprezentowali rodziny, które wspólnie i ponad podziałami aktywnie wypoczywają i uprawiają sport – przy tym świetnie się bawiąc.

Zdjęcia na konkurs można przesyłać drogą pocztową lub składać osobiście w Sekretariacie Muzeum Sportu i Turystyki Warszawie (ul. Wybrzeże Gdyńskie 4, 4 p. Centrum Olimpijskie), w terminie do 30 września 2018 r.

Regulamin konkursu i kartę zgłoszenia można pobrać na naszej stronie: https://www.muzeumsportu.waw.pl/edukacja/sport-w-niepodleglej#rodzina