Reprezentacja SP 267 i dzielnicy Żoliborz w XLIX Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży do punktacji szkół w gimnastyce.

21-22 kwietnia 2016r. w SP 26 na Woli odbył się finał WOM w gimnastyce dziewcząt i chłopców.
Jako pierwsze startowały dziewczęta drużyna w składzie: Alicja Mostyłowicz, Alicja Wodzińska, Rozalia Topolska, Weronika Strzelecka, Zuzanna Kowalska, Emma Batycka, Natalia Luba, Maja Kołodziejska. Rozalia Topolska uzyskała maksymalną ocenę za ćwiczenia równoważne na ławeczce 10 punktów.
Dziewczęta zajęły V miejsce.
W drugim dniu startowali chłopcy w składzie: Juliusz Romanowski, Mikołaj Kuczaba, Kordian Stankiewicz, Maxime Batycki, NItaj Frankowski, Piotr Durtan, Jakub Tryc. Chłopcy startowali w osłabionym składzie bez jednego zawodnika przez co nie mieli szans na podium. Mimo takiej sytuacji wywalczyli V miejsce oraz Nitaj Frankowski III miejsce w kategorii indywidualnej.
Wszystkim zawodnikom należą się gratulacje za piękną walkę do samego końca!

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa