Szkoła dostosowana do potrzeb dzieci 6-letnich

Sale lekcyjne edukacji wczesnoszkolnej dostosowane są do potrzeb naszych najmłodszych uczniów. Podzielone są na dwie części: część edukacyjną oraz rekreacyjną. W każdej sali znajdują się kąciki zainteresowań, kąciki przyrodnicze, biblioteczki. Uczniowie mają możliwość pozostawienia swoich rzeczy w klasie. Większość sal wyposażona jest w nowoczesne tablice multimedialne.

W każdej klasie znajduje się komputer z dostępem do Internetu oraz szereg różnorodnych pomocy dydaktycznych. Uczniowie mają także dostęp do pracowni komputerowej. W czasie zajęć wychowania fizycznego uczniowie korzystają z sali gimnastycznej, hali sportowej, boiska szkolnego oraz placu zabaw. Szkoła zapewnia indywidualne podejście do każdego dziecka i dostosowanie metod pracy do tempa jego rozwoju.

footer3WYPRAWKA UCZNIA KLASY I

1. zeszyt 32-kartkowy w kratkę
2. blok techniczny biały mały A-4 i duży A-3
3. blok techniczny kolorowy mały A-4 i duży A-3
4. kredki ołówkowe cienkie, miękkie (dobrej jakości)
5. kredki „Bambino”
6. klej w sztyfcie (mały) – 1 szt.
7. farby plakatowe w pojemniczkach
8. 3 pędzle różnej grubości
9. kubeczek do wody
10. plastelina
11. papier kolorowy (kartki matowe)
12. piórnik: 3 ołówki, gumka, temperówka, nożyczki (bezpieczne, tzn. z zaokrąglonymi czubkami), klej w sztyfcie, linijka (bez flamastrów, długopisów i korektora)
13. strój na WF: koszulka (biała) i spodenki (granatowe lub czarne), sznurowane trampki na białej podeszwie
14. worek na obuwie + kapcie (na białej podeszwie)
15. 2 zdjęcia legitymacyjne
16. strój galowy: biała bluzka lub koszula, ciemna (granatowa lub czarna) spódnica lub spodnie
17. „smycz” na klucz do szatni
18.  identyfikator
19. ryza papieru białego

Zapisy dzieci do klas I w roku szkolnym 2017/2018

• Egzamin do I klasy sportowej o profilu

- Gimnastyka Artystyczna dziewczęta odbędzie się 03.04.2017 r. o godz. 17.15 – hala sportowa SP 267

- Gimnastyka sportowa chłopcy odbędzie się 03.04.2017 r. o godz. 17.15 – sala gimnastyczna SP 267

- Piłka siatkowa – odbędzie się 04.04.2017 r. o godzinie 17:00; hala sportowa SP 267

- Judo – odbędzie się w dniach 3 i 5 kwietnia 2017 r. o godzinie 17.30

– do klas IV – 4 kwietnia 2017 r. o godz. 17.30

Kandydaci muszą posiadać zaświadczenie lekarskie od lekarza pierwszego kontaktu oraz strój sportowy.

Pomieszczenia dososowane do potrzeb najmłodszych

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z r dnia 23 grudnia 2008 r. w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz kształcenia ogólnego w poszczególnych typach szkół (Dz. U. Nr 4 poz. 17 z 2009r.) nakłada na dyrektorów szkół obowiązek zapewnienia właściwej bazy lokalowej budującej przyjazne i bezpieczne środowisko rozwoju uczniów ułatwiające dzieciom adaptację do warunków szkolnych.