Prosimy Państwa o pomoc…

IMG_7286

Szanowni Państwo

Drodzy Rodzice

Przyjaciele szkoły 

Nasi Uczniowie

 

 

 

 

 

          Zwracam się do Państwa z apelem i prośbą o pomoc dla naszej koleżanki, przyjaciela naszej szkoły, nauczycielki, a przede wszystkim mamy naszej uczennicy. 

Spotkania z uczniami, nauczanie i rozwiązywanie nawet najmniejszych problemów – to była codzienność czterdziestosiedmioletniej nauczycielki historii i wiedzy o społeczeństwie jednego z warszawskich liceów – Pani Izabeli Jost.

Prowadzenie konkursów i jej konik – pisanie scenariuszy wszystkich możliwych szkolnych uroczystości. Rok w nowej szkole, z nowymi uczniami i sukcesy, z których jest niesamowicie dumna – tytuł Belfra Roku, Najbardziej Ludzkiego Nauczyciela i zaszczytna rola Rzecznika Praw Ucznia, którą przyznali jej sami uczniowie, obdarzając ją ogromnym zaufaniem. Praca w szkole to jej prawdziwa pasja.

Ten dzień nie różnił się od każdego innego. Z rana lekcje, wieczorem zebranie z rodzicami online. To właśnie podczas spotkania Pani Izabela zemdlała. Dzięki natychmiastowej reakcji rodziców uczestniczących w zebraniu, uzyskała pomoc ratowników.

Nagłe pęknięcie tętniaka mózgu i krwiak na całej lewej półkuli mózgu, zmieniły jej życie…

          Obecnie Pani Izabela  ma całkowity paraliż prawej strony ciała, częściowo usunięto kość czaszki, brak mowy i ogromne zagubienie, smutek i przerażenie w jej oczach. Przecież przed chwilą była w domu, a teraz budzi się w kompletnie nieznanym miejscu, nie może nic powiedzieć, nie może chodzić, nie może ruszyć ręką.

Teraz stoimy przed największym wyzwaniem, musimy zebrać kwotę około 400 000 tysięcy na rok rehabilitacji i pomocy medycznej dla Pani Izabeli. Chcemy dać jej szansę powrotu do tego co kocha w życiu najbardziej – do rodziny, do uczniów i ukochanego psa Perki.

Jesteśmy pewni, że z Państwa pomocą Pani Izabela wróci do nas wszystkich.

IMG_4590IMG_1333

 

 

 

 

 

Możemy pomóc Pani Izabeli w leczeniu i rehabilitacji wpłacając środki na konto Fundacji. 

logo-votum

32 1500 1067 1210 6008 3182 0000

z dopiskiem: Izabela Jost

Można również przekazać 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:

KRS: 0000272272

z dopiskiem: Izabela Jost

 

Dziękuję Państwu za pomoc i serce w tym biegu i walce o zdrowie Pani Izabeli Jost

Mariola Pietroń – Ratyńska

Nauczyciele

Uczniowie

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa