Podróż Dookoła Świata

Podróż dookoła świata to marzenie prawie każdego z Nas, ale na długą i kosztowną wyprawę nie każdy może sobie pozwolić.

Czy na pewno? Czy musimy poświęcić czas i pieniądze, aby poznać inne kraje? Otóż nie! Wystarczy grupa zaangażowanych osób, odrobina wyobraźni, szczypta chęci i można zwiedzać świat. Nie dosłownie, lecz równie ekscytująco.

W tym roku w Naszej Szkole po raz pierwszy zorganizowana została „Podróż Dookoła Świata”. Oglądając niebanalne prezentacje zwiedziliśmy pięć krajów.

Z uczniami dwujęzycznej klasy 7a oraz panią Donatą Paźniewską poczuliśmy klimat Francji. Z reprezentantami klasy 7b odwiedziliśmy najbardziej charakterystyczne miejsca Australii. Przez chwilę gościliśmy na Ukrainie – mieliśmy okazję obejrzeć bajkę, wysłuchać prognozy pogody i zaśpiewać piosenkę z uczniami klasy 5a. Herbatką i ciastkiem poczęstowali Nas uczniowie klasy 4f, którzy wraz z panią Ewą Obojską i Małgorzatą Gutowska przygotowali prezentację dotyczącą Wielkiej Brytanii. Ostatnim punktem podróży były Indie. Wrażenie zrobiły nie tylko przekąski przygotowane samodzielnie przez uczniów klasy 7d, ale także taniec rodem z Bollywood wykonany przez dziewczęta.

Będziemy kontynuować Naszą Podróż w kolejnych latach i liczymy, że następnym razem uda Nam się zwiedzić jeszcze więcej krajów.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim biorącym udział w Podróży!

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa