Pasowanie na Świetlika

W środę 18 października 2017r. w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość „Pasowania na Świetliczaka”. Aby dołączyć do grona Świetliczaków, uczniowie klas I musieli przejść próbę sprawności, wiedzy, zabawy i śmiechu. Najwięcej emocji wzbudziły zawody sportowe, w których pierwszaki miały okazję wykazać się swoimi umiejętnościami. Dzieci dzielnie poradziły sobie z poleceniami, dzięki czemu mogły przystąpić do kolejnych prób. Uczniowie bez problemów rozwiązali wszystkie zagadki dotyczące postaci z baśni i bajek. W kolejnej próbie dzieci miały wykazać się znajomością zasad panujących w świetlicy. Jak się okazało, doskonale wiedziały jak powinny  zachowywać się w czasie wspólnych zabaw.
Najważniejszym punktem spotkania był obowiązkowy uśmiech po zjedzeniu plasterka cytryny. Na pamiątkę uroczystości pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodki upominek.
Na zakończenie każdy nowo przyjęty Świetliczak złożył swój odcisk palca pod świetlicowym kodeksem zachowania.

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa