Pasowanie na Świetliczaka

Dnia 28 października 2016 roku odbyło się uroczyste pasowanie na Świetliczaka uczniów klas pierwszych. Panie wychowawczynie zintegrowały klasę 1a, 1b oraz 1c do wspólnej zabawy, podczas której dzieci musiały się wykazać zwinnością, sprytem oraz spostrzegawczością. Wszystko oczywiście w rytm muzyki rozrywkowej :) Następnie uczniowie zapoznali się z regulaminem świetlicy i uroczyście, z ręką na sercu przysięgali przestrzegać zasad i norm obowiązujących każdego Świetliczaka. Po przysiędze i otrzymaniu pamiątkowych dyplomów Świetliczaki delektowały się pysznymi ciastkami i zdrowym sokiem.

Anna Sławek

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa