„Ortografia na medal”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XVII Konkursie Ortograficznym „Ortografia na medal” 2016/2017 pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Celem konkursu jest doskonalenie umiejętności ortograficznych uczniów, rozwijanie pisemnych form wypowiedzi pod kątem poprawności językowej, ortograficznej i interpunkcyjnej oraz podniesienie poziomu nauczania języka polskiego.

Adresatem konkursu są uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych.

Etap szkolny odbędzie się 16 grudnia 2016 r. o godz. 8.00 w sali nr 66.

Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie podpisanej przez rodziców/opiekunów prawnych zgody (załącznik).

Osoby chętne do wzięcia udziału w Konkursie proszone są o zgłoszenie się do pani Marii Łukaszewicz – Przewodniczącej Szkolnej Komisji Konkursu Ortograficznego do dnia 15 grudnia 2016 r.

Etap dzielnicowy odbędzie się w sobotę – 14 stycznia 2017 r. o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka, ul. Nowy Świat 21a, 00-029 Warszawa.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie i życzymy powodzenia.

Załącznik – zgoda-rodzicow-opiekunow-prawnych