„Ortografia na medal”

Wyniki etapu rejonowego XIX Konkursu Ortograficznego „Ortografia na medal” organizowanego pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
Do  etapu wojewódzkiego konkursu zakwalifikowali się:
w kategorii kl.5-6:
  • Mikołaj Urbańczyk – SP 267
  • Malwina Wojnar – SP 68
  • Jakub Wirkowski – SP 92
w kategorii kl.7-8:
  • Mikołaj Pochopień – Gim.53
  • Noemi Brodowska – SP 267
  • Izabela Dziekan – SP 391
  • Olga Rostkowska – SP 92
Gratulacje!!

Organizatorzy konkursu zapraszają uczniów oraz ich opiekunów na uroczyste podsumowanie i ogłoszenie wyników Warszawskiego Mistrza Ortografii na poziomie 1. (klasy 5-6) , poziomie 2. (klasy 7-8 i 3 gimn.) oraz poziomie 3. (szkoły ponadpodstawowe) , które odbędzie się 6 marca we WCIES (ul. Stara 4) o godz.13.00.      

Etap wojewódzki konkursu odbędzie się  9 marca 2019r., godz. 10.00. (sobota) w Zespole Szkół Samochodowych im. Czesława Orłowskiego przy ul. Jana Pawła II nr 69 w Warszawie (na eliminacje uczniowie przynoszą legitymację oraz pisemną zgodę rodziców na publikację danych osobowych).

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa