Ogólnopolski Tydzień Kariery

Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery. Tegoroczna edycja  odbyła się pod hasłem „Ja na rynku pracy: moje talenty i moje kompetencje”.  W październiku odbyły się lekcje wychowawcze i zajęcia świetlicowe dotyczące mocnych stron uczniów, oraz charakterystyki poszczególnych zawodów. Zwieńczeniem zajęć było stworzenie galerii prac dotyczących tematu, a w klasach młodszych wycieczka do leśniczówki, gdzie dzieci zapoznały się ze specyfiką pracy leśniczego.  W projekcie wzięli udział:
Maria Łukaszewicz, Elżbieta Olczak, Barbara Olszewska, Ernest Misztal, Renata Świderska, Gabriela Kowalska, Marta Krysiak, Jarosław Dziadura, Justyna Żmijewska i wychowawcy świetlicy – wraz ze swoimi uczniami.
Patrycja Żak-Zaborowska koordynator WSDZ

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa