Odznaki SZAU wręczone

Dnia 13 marca 2014 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość wręczenia Odznak I edycji Szkolnej Akademii Umiejętności.
szau_reg_img_7Uczniowie klas I – III otrzymali przepiękne, kolorowe plakietki ufundowane przez Radę Rodziców, a zaprojektowane przez Tatę  Oli Łobody, uczennicy kl. 3a. Były one nagrodą za wysiłek włożony w realizację zadań, z których wiele było bardzo, bardzo trudnych. Dzieci dumnie przypięły znaczki do koszulek, niektórym nawet brakowało na wszystkie miejsca. Radości i zachwytom nie było końca, tym bardziej, że uczniowie klasy 3a dostali dodatkowo słodki upominek za największe zaangażowanie w realizację zadań SzAU, a Zosia Stelmach również z klasy 3a otrzymała nagrodę za indywidualne zdobycie aż 9 Odznak! Gratulujemy!
Dziękujemy Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu uroczystości, a także za wspieranie dzieci w zdobywaniu Odznak.
Przewodnicząca Kapituły SzAU
Gabriela Kowalska
godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa