Odznaki SzAU wręczone

Już po raz kolejny uczniowie klas I – III mieli możliwość zdobywania odznak SzAU realizując zadania z dwunastu dziedzin. W I półroczu roku szkolnego 2016/2017 w Szkolnej Akademii Umiejętności wzięło udział 73 uczniów. Kapituła SzAU policzyła punkty przydzielane za poszczególne odznaki (brązowa – 1 p., srebrna – 2 p., złota – 3 p.) i przyznała nagrody uczniom, którzy zdobyli ich najwięcej.
14 marca br. wręczono uczniom zdobyte przez nich odznaki, a najlepszych nagrodzono wspaniałymi nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców.
W klasyfikacji indywidualnej:
I miejsce zdobyła Aurelia Klunder z kl. 3c – 13 p.
II miejsce zdobyła Aleksandra Kot z kl. 1a – 10 p.
III miejsce zdobył Aleksandra Calik z kl. 3b – 6 p.
Ponadto w klasyfikacji zespołowej nagrodzono klasę 3b, która zdobyła najwięcej punktów (51p.).
Uczniom, którzy zaangażowali się w zdobywanie odznak w I półroczu bieżącego roku szkolnego serdecznie dziękujemy 
Jednocześnie już teraz zachęcamy wszystkich uczniów do rozwijania swoich zdolności, talentów i zainteresowań poprzez zdobywanie odznak w II półroczu. Zachęcamy również rodziców do wspierania swoich dzieci podczas wykonywania zadań z SzAU.

p. Gabriela Kowalska
p. Renata Świderska

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa