ODYSEUSZE trzeci w Europie

logo1ODYSEUSZE SP 267 TRZECI W EUROPIE!!!
Najbardziej twórczych czwartoklasistów z naszej Szkoły: Gabriel Jakimiec. Magdalena Koroblewska, Katarzyna Kowalczyk, Amelia Nagórka, Zofia Rabiega, Mikołaj Urbańczyk i Wojciech Wasilewski, pod kierunkiem trenerki p. Kamili Mańkowskiej zajęło III miejsce w 25. Euro Festiwalu Międzynarodowego Konkursu Twórczego Rozwiązywania Problemów „Odyseja Umysłu”. Konkurs odbył się na Białorusi w dniach 23-28 kwietnia w Ośrodku „Zubronok”, gdzie Odyseusze zaprezentowali twórcze przedstawienie pt. „Bohater bardzo super…cdn”, za które zdobyli I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Podczas Euro Festiwalu uczniowie żoliborskiej podstawówki mieli okazję współpracować z drużynami kumpelskimi Odyseuszy z Indii i Szwajcarii, zaprezentowali się również na scenie podczas Międzynarodowego Festiwalu Kultur tańcząc i śpiewając.
Udział uczniów SP 267 w konkursie na Białorusi był możliwy dzięki wsparciu:
Pana Krzysztofa Bugli Burmistrza Dzielnicy Żoliborz,
Fundacji Akademia Aktywnego Rozwoju,
Stowarzyszenia Pomoc Bliźniemu
Rady Rodziców SP 267

Sponsorów: firmy OTICON, Kancelarii DZP Domański Zakrzewski Palinka sp.k., C&F Sp.zoo, Globe Trade Centre, Brian Petterson, Von der Heyden Group ).
DZIĘKUJEMY!!!!!

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa