NASI NAUCZYCIELE

PRZEDSTAWIAMY Z DUMĄ

Nauczyciele

Edukacja wczesnoszkolna

mgr Renata Świderska
nauczyciel dyplomowany – przewodnicząca

 

mgr Małgorzata Gutowska
nauczyciel dyplomowany

mgr Agata Dąbrowska
nauczyciel dyplomowany

mgr Gabriela Kowalska
nauczyciel dyplomowany

mgr Monika Obermiller – Banaszek
nauczyciel dyplomowany

mgr  Anna Sławek
nauczyciel mianowany

mgr Justyna Majek
nauczyciel dyplomowany – logopeda

mgr Nina Przygoda
nauczyciel mianowany

mgr Marta Kalmus
nauczyciel mianowany

mgr Ewa Goc
nauczyciel mianowany

mgr Ewa Żychowicz
nauczyciel mianowany

mgr Anna Paszt
nauczyciel mianowany

mgr Joanna Pyszycka
nauczyciel dyplomowany języka angielskiego

mgr Aneta Nowińska
nauczyciel mianowany języka angielskiego

mgr Katarzyna Powroźnik
nauczyciel kontraktowy

mgr Justyna Jaromin-Przygoda
nauczyciel kontraktowy

Bartosz Jurkiewicz
nauczyciel kontraktowy

Olaf Żołędowski
nauczyciel mianowany

Aleksandra Obłuska
nauczyciel kontraktowy

mgr Mariola Tyska
nauczyciel kontraktowy

Nauczyciele

Wychowawcy świetlicy

mgr Izabela Łyszkowska
nauczyciel dyplomowany – kierownik

 

mgr Irena Choińska
nauczyciel dyplomowany

mgr Anna Kawczyńska
nauczyciel dyplomowany

mgr Renata Królak
nauczyciel dyplomowany

mgr Celina Zduniak
nauczyciel dyplomowany

mgr Sabina Ziółkowska
nauczyciel dyplomowany

mgr Katarzyna Kucab
nauczyciel mianowany

mgr Katarzyna Dec
nauczyciel mianowany

mgr Ilona Piotrowska
nauczyciel mianowany

mgr Monika Jabłońska
nauczyciel mianowany

mgr Izabela Żurawska
nauczyciel dyplomowany

Nauczyciele

Edukacja klasy IV-VIII

ZESPÓŁ HUMANISTYCZNY

 

mgr Maria Łukaszewicz
nauczyciel mianowany języka polskiego – przewodnicząca

 

mgr Lucyna Kasjanowicz
nauczyciel dyplomowany języka polskiego

mgr Barbara Pikus
nauczyciel dyplomowany języka polskiego

mgr Beata Książek
nauczyciel dyplomowany języka polskiego

mgr Edyta Andrzejczak
nauczyciel mianowany języka polskiego

mgr Magdalena Kaźmierczak
nauczyciel dyplomowany historii

mgr Piotr Pajor
nauczyciel mianowany historii i wiedzy o społeczeństwie

mgr Artur Grabski
nauczyciel kontraktowy historii

mgr Izabela Górecka
nauczyciel dyplomowany plastyki

mgr Dominika Bujalska
nauczyciel kontraktowy etyki

mgr Barbara Stębelska
nauczyciel dyplomowany muzyki

mgr Ewa Żychowicz
nauczyciel mianowany religii

mgr Michał Kisiel
nauczyciel kontraktowy religii

mgr Daniel Mackiewicz
nauczyciel kontraktowy religii

mgr Patryk Zaremba
nauczyciel mianowany etyki

mgr Paulina Skorupińska
nauczyciel kontraktowy etyki

mgr Małgorzata Bykowska
nauczyciel dyplomowany bibliotekarz

ZESPÓŁ MATEMATYCZNO – PRZYRODNICZY

mgr Elżbieta Olczak
nauczyciel dyplomowany matematyki – przewodnicząca

 

mgr Marzena Kudlak
nauczyciel dyplomowany matematyki

mgr Marek Puchalski
nauczyciel kontraktowy matematyki

mgr Anna Burchard
nauczyciel dyplomowany informatyki

mgr Marzena Ostrowska
nauczyciel mianowany informatyki

mgr Paweł Andrzejczak
nauczyciel dyplomowany biologii i fizyki

mgr Justyna Żmijewska
nauczyciel mianowany geografii i przyrody

mgr Beata Tkaczyk
nauczyciel dyplomowany chemii i geografii

mgr Kinga Jackowska
nauczyciel kontraktowy biologii

mgr Izabela Górecka
nauczyciel dyplomowany techniki i plastyki

ZESPÓŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

 

mgr Jarosław Dziadura
nauczyciel dyplomowany wychowania fizycznego, instruktor piłki nożnej  – przewodniczący

 

mgr Aleksandra Skowron
nauczyciel dyplomowany wychowania fizycznego

mgr Zbigniew Zając
nauczyciel mianowany wychowania fizycznego, trener kl. I judo, trener klasy mistrzowskiej ju-jitsu, instruktor  samoobrony

mgr Patrycja Pręgowska
nauczyciel mianowany wychowania fizycznego, trener piłki siatkowej

mgr Agnieszka Wiszniewska
nauczyciel kontraktowy wychowania fizycznego

mgr Mariola Tyska
nauczyciel kontraktowy tańca klasycznego

mgr Zofia Nowakowska
nauczyciel kontraktowy

Bartosz Jurkiewicz
nauczyciel kontraktowy, trener gimnastyki sportowej

Andrzej Marczuk
nauczyciel kontraktowy wychowania fizycznego

Aleksandra Obłuska
nauczyciel kontraktowy, trener gimnastyki artystycznej

Joanna Stankiewicz
nauczyciel kontraktowy wychowania fizycznego

Olaf Żołędowski
nauczyciel mianowany wychowania fizycznego

ZESPÓŁ JĘZYKÓW OBCYCH

 

mgr Anna Kot
nauczyciel dyplomowany języka angielskiego – przewodnicząca

 

mgr Ewa Obojska
nauczyciel dyplomowany języka angielskiego, bibliotekarz

mgr Marta Krysiak
nauczyciel mianowany języka angielskiego

mgr Aneta Nowińska
nauczyciel mianowany języka angielskiego

mgr Donata Paźniewska
nauczyciel mianowany języka francuskiego

Alicja Rytel – Kuc
nauczyciel kontraktowy języka angielskiego

mgr Joanna Rogińska-Demidowicz
nauczyciel kontraktowy języka francuskiego

mgr Fernando Castillo Lozano
nauczyciel kontraktowy języka hiszpańskiego

mgr Wilder Andrey Luis
nauczyciel stażysta języka hiszpańskiego

NAUCZYCIELE DYPLOMOWANI

NAUCZYCIELE MIANOWANI

NAUCZYCIELE kontrakowi

NAUCZYCIELE stażyści

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa