NASI NAUCZYCIELE

PRZEDSTAWIAMY Z DUMĄ

Nauczyciele

Edukacja wczesnoszkolna

mgr Renata Świderska
nauczyciel dyplomowany – przewodnicząca

 

mgr Ewa Iwaniuk 
nauczyciel dyplomowany – oddział „0”

mgr Irena Choińska
nauczyciel dyplomowany

mgr Agata Dąbrowska
nauczyciel dyplomowany

mgr Izabela Górecka
nauczyciel dyplomowany

mgr Gabriela Kowalska
nauczyciel dyplomowany

mgr Kamila Mańkowska
nauczyciel dyplomowany

mgr Monika Obermiller – Banaszek
nauczyciel dyplomowany

mgr Marta Kalmus
nauczyciel mianowany

mgr Dominika Dzienisiewicz
nauczyciel kontraktowy

mgr Ewa Goc
nauczyciel kontraktowy

mgr Monika Jabłońska
nauczyciel kontraktowy

mgr Anna Paszt
nauczyciel kontraktowy

mgr Katarzyna Powroźnik
nauczyciel kontraktowy

mgr Anna Sławek
nauczyciel kontraktowy

mgr Olaf Żołędowski
nauczyciel kontraktowy

mgr Anna Prygiel
nauczyciel stażysta

Nauczyciele

Wychowawcy świetlicy

mgr Patrycja Żak – Zaborowska
nauczyciel kontraktowy – kierownik

 

mgr Anna Kawczyńska
nauczyciel dyplomowany

mgr Renata Królak
nauczyciel dyplomowany

mgr Celina Zduniak
nauczyciel dyplomowany

mgr Anna Kirkiewicz
nauczyciel mianowany

mgr Katarzyna Kucab
nauczyciel mianowany

mgr Edyta Andrzejczak
nauczyciel kontraktowy

mgr Patrycja Dłużniak
nauczyciel kontraktowy

mgr Dorota Dobrowolska
nauczyciel kontraktowy

mgr Marta Michalczyk
nauczyciel kontraktowy

mgr Magda Mitura
nauczyciel kontraktowy

mgr Martyna Sztumer
nauczyciel kontraktowy

mgr Wojciech Warachlewski
nauczyciel kontraktowy

 

mgr Marta Wilk
nauczyciel kontraktowy

mgr Agnieszka Wolska
nauczyciel kontraktowy

Andrzej Marczuk
nauczyciel stażysta

mgr Klaudia Stanisławska
nauczyciel stażysta

Nauczyciele

Edukacja klasy IV-VII

ZESPÓŁ HUMANISTYCZNY

 

mgr Urszula Karczewska
nauczyciel dyplomowany języka polskiego – przewodnicząca

 

mgr Beata Książek
nauczyciel dyplomowany języka polskiego

mgr Lucyna Kasjanowicz
nauczyciel dyplomowany języka polskiego

mgr Barbara Pikus
nauczyciel dyplomowany języka polskiego

mgr Monika Dembińska
nauczyciel dyplomowany języka polskiego

mgr Maria Łukaszewicz
nauczyciel kontraktowy języka polskiego

mgr Magdalena Kaźmierczak
nauczyciel dyplomowany historii

mgr Bogusław Mielniczuk
nauczyciel mianowany historii

mgr Kamil Potrzuski
nauczyciel kontraktowy historii

dr Magdalena Mosakowska – Sobocińska
nauczyciel dyplomowany plastyki

mgr Barbara Stębelska
nauczyciel dyplomowany muzyki

mgr Izabela Górecka
nauczyciel dyplomowany plastyki

Agnieszka Chruścińska – Trela
nauczyciel mianowany religii

mgr Ilona Rokicka
nauczyciel mianowany religii

mgr Ewa Żychowicz
nauczyciel mianowany religii

ks. Kamil Piaszczak
nauczyciel mianowany religii

mgr Dominika Dzienisiewicz
nauczyciel kontraktowy etyki

mgr Patryk Zaremba
nauczyciel kontraktowy etyki

ZESPÓŁ MATEMATYCZNO – PRZYRODNICZY

mgr Elżbieta Olczak
nauczyciel dyplomowany matematyki – przewodnicząca

 

mgr Ernest Misztal
nauczyciel mianowany matematyki

mgr Aneta Biskup
nauczyciel kontraktowy matematyki

mgr Aneta Zdzierak – Wierzbicka
nauczyciel dyplomowany matematyki i informatyki

mgr Anna Burchard
nauczyciel mianowany informatyki

mgr Barbara Olszewska
nauczyciel dyplomowany biologii i przyrody

mgr Paweł Andrzejczak
nauczyciel mianowany biologii i przyrody

mgr Justyna Żmijewska
nauczyciel mianowany geografii i przyrody

mgr Beata Tkaczyk
nauczyciel mianowany chemii

mgr Katarzyna Kabzińska
nauczyciel mianowany fizyki

dr Magdalena Mosakowska – Sobocińska
nauczyciel dyplomowany techniki

ZESPÓŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

mgr Aleksandra Skowron
nauczyciel dyplomowany wychowania fizycznego – przewodnicząca

 

mgr Jarosław Dziadura
nauczyciel dyplomowany wychowania fizycznego, instruktor piłki nożnej

mgr Radosław Gromek
nauczyciel dyplomowany wychowania fizycznego, instruktor gimnastyki sportowej, lekkoatletyki, pływania, fitness

mgr Krystyna Jurewicz
nauczyciel dyplomowany, klasyka baletowa w klasach sportowych

mgr Izabela Żurawska
nauczyciel dyplomowany, trener gimnastyki artystyczne

mgr Zbigniew Zając
nauczyciel mianowany, trener judo

mgr Magda Mitura
nauczyciel kontraktowy wychowania fizycznego

mgr Zofia Nowakowska
nauczyciel kontraktowy wychowania fizycznego, instruktor lekkoatletyki, karate

mgr Patrycja Pręgowska
nauczyciel kontraktowy wychowania fizycznego, trener piłki siatkowej
mgr Maciej Dziewicki
nauczyciel kontraktowy wychowania fizycznego, trener judo

Amanda Częścik
nauczyciel kontraktowy, trener gimnastyki artystycznej

Bartosz Jurkiewicz
nauczyciel stażysta, trener gimnastyki sportowej

Andrzej Marczuk
nauczyciel stażysta wychowania fizycznego

Maciej Mączyński
nauczyciel stażysta wychowania fizycznego, trener judo

ZESPÓŁ JĘZYKÓW OBCYCH

 

mgr Anna Kot
nauczyciel dyplomowany języka angielskiego – przewodnicząca

 

mgr Ewa Obojska
nauczyciel dyplomowany języka angielskiego, bibliotekarz

mgr Aneta Nowińska
nauczyciel mianowany języka angielskiego

mgr Marta Krysiak
nauczyciel kontraktowy języka angielskiego

mgr Artur Balczyński
nauczyciel kontraktowy języka angielskiego, bibliotekarz

mgr Wioletta Kokocińska
nauczyciel dyplomowany języka angielskiego

mgr Donata Paźniewska
nauczyciel kontraktowy języka francuskiego

mgr Danian Duran Chakon
nauczyciel stażysta języka hiszpańskiego

NAUCZYCIELE DYPLOMOWANI

NAUCZYCIELE MIANOWANI

NAUCZYCIELE kontrakowi

NAUCZYCIELE stażyści

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa