Awans Rozalii Topolskiej do finału WOM w gimnastyce artystycznej.

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 267 odbyły się po raz kolejny zawody w gimnastyce artystycznej organizowane przez Warszawsko-Mazowiecki Związek Gimnastyczny za pośrednictwem klubu SGA Warszawa działającego na terenie szkoły. Zawody otrzymały honorowy patronat Burmistrza Dzielnicy Żoliborz p. Krzysztofa Bugli.  Uroczystego otwarcia dokonała Dyrektor SP 267 p. Mariola Pietroń-Ratyńska. W imprezie wzięło udział 35 zawodniczek z 9 warszawskich klubów gimnastyki artystycznej. SGA Warszawa reprezentowały dwie zawodniczki: Rozalia Topolska, która uplasowała się w wieloboju na 12 miejscu i Gabriela Pietuszko na 28 miejscu. Dziewczęta to uczennice klasy IV sportowej o profilu Gimnastyka artystyczna. Rozalka zakwalifikowała się do Finału WOM w układzie ze skakanką i obręczą, który odbędzie się w czerwcu w Pałacu Młodzieży w Warszawie. Serdeczne gratulacje dla zawodniczek i trenerek: Izabeli Żurawskiej i Krystyny Jurewicz za przygotowanie baletowe.

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa