Międzyświetlicowy Konkurs Recytatorski „Pokochaj Polskę”

1 marca, w Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, w Szkole Podstawowej Nr 65 odbył się finał Międzyświetlicowego Konkursu Recytatorskiego „Pokochaj Polskę”. Mimo mrozu i zimna reprezentacja  naszej szkoły, wyłoniona w etapie szkolnym, udała się na Mścisławską, aby wziąć udział w dalszych zmaganiach. Nasze uczennice Oliwka Szymańska i Oliwia Kalinowska bardzo stremowane i zdenerwowane stanęły na wysokości zadania! Oliwka Szymańska wygrała! Zajęła pierwsze miejsce! Recytowała wiersz Joanny Białobrzeskiej „Moja mała Ojczyzna”. Oliwia Kalinowska z wierszem Władysława Bełzy „Ziemia rodzinna” wywalczyła  wyróżnienie. Gratulujemy! Poza nagrodami i słodkim poczęstunkiem były też krótkie warsztaty dotyczące  recytacji prowadzone przez fachowca.

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa