Medale Judoków

W dniach 20-21 lutego w Mysiadle odbył się pierwszy turniej judo w tym roku, w którym wystartowali uczniowie naszej szkoły. Pierwszego dnia na tatami wystąpili zawodnicy w roczniku 2005 i 2004. Z naszej szkoły wzięła udział kilkuosobowa ekipa, w której najlepiej walczyła Martyna Ziębicka (4c) zajmując 3 m i Paweł Szydłowski (4c) zajmując 5m. W dniu drugim na macie pojawili się młodsi zawodnicy. Tu naszą szkołę reprezentowała większa grupa uczniów. Złoto wywalczyli -Nina Szczuk(1f), Szymon Zając(2e), Kinga Olszewska(3c). Srebro zdobyli – Zosia Zawadzka(3c), Zuza Obszyńska(1f), Julek Saczuk(4c), Basia Zambrzycka(2e), Emilka Jachowicz(1f) oraz Piotr Szeluga(3c). Brąz przypadł w udziale – Zuza Kobylańska(4c) i Przewłocka(2e), Amelka Kwaśniewska(1f) i Bartosz Koblak(2f), Mikołaj Romanowski(1f). Poza podium znalazł się Maciek Animucki(2e) i Julita Kołodziejczyk(4c). Wszyscy są zawodnikami UKS Ronin Team.