Legendy warszawskie

18 października uczniowie klas IV naszej szkoły mogli uczestniczyć w drugiej edycji zabawy  „Gra w legendy”.

W tym roku szkolnym gra podzielona była na dwa etapy. W pierwszym czwartoklasiści oglądali przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy 7b pod kierunkiem pani Marii Łukaszewicz,  które stanowiło kompilację dziewięciu legend związanych z Warszawą – czwartoklasiści rozpoznawali ich tytuły. W drugiej części uczniowie podzieleni zostali na zespoły. Każda grupa, jak pionki na planszy, odwiedzała kolejne punkty z zadaniami. Było wesoło i zaskakująco. Za przygotowanie zadań, ale także za atmosferę w poszczególnych miejscach odpowiedzialni byli uczniowie klasy 8x, którzy przygotowywali się pod kierunkiem pani Edyty Andrzejczak.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.