Kurtyna w górę!!

Uczniowie kl.4f na lekcji języka polskiego przygotowali adaptacje teatralne znanych baśni:  H.Ch. Andersena, braci Grimm, Ch. Perraulta oraz L. Tołstoja. Droga do scenicznej prezentacji była dość długa i trudna, ale praca nad projektem dostarczyła wszystkim wielu radości. Grupy projektowe musiały wybrać utwór, napisać samodzielnie scenariusz, przygotować kukiełki, wykonać plakat i dekoracje, a na koniec przeprowadzić  kilka prób.
Hiszpański malarz, Pablo Picasso powiedział, że „Działanie jest odstawowym kluczem do każdego sukcesu”. Możemy to potwierdzić, bo spektakle prezentowane w naszym szkolnym teatrzyku kukiełkowym były prawdziwymi sukcesami! Gratulacje!!

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa