Konkurs plastyczny

„Mój wymarzony zawód na europejskim rynku pracy”
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym dla uczniów warszawskich szkół podstawowych organizowanym przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa. Celem konkursu jest przedstawienie wizji i marzeń uczniów na temat ich przyszłego zawodu, pracy, działalności czy kariery w Unii Europejskiej.
Podpisane (imię i nazwisko, klasa, wychowawca) prace muszą zostać wykonane w formie rysunku lub malunku, przy użyciu jednej z następujących technik plastycznych: kredki, pastele, farby plakatowe, tempera, pisaki lub grafika. Wymagany format to A3.
Termin składania prac u wychowawców do poniedziałku 11 maja 2016 roku. Do każdej pracy musi zostać dołączony formularz zgłoszeniowy.

formularz zgłoszeniowy-mój wymarzony zawód

Kamila Mańkowska

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa