Konkurs

Zapraszamy uczniów klas 4-6 do udziału w 4. edycji Konkursu Opowiadamy legendy organizowanej przez Prywatne Gimnazjum Nr 23 Sióstr Zmartwychwstanek w Warszawie.

Celem konkursu jest: promowanie wysokiej kultury słowa mówionego, rozwijanie talentów oratorskich dzieci i młodzieży, wzbogacanie oferty edukacyjnej szkoły, integrowanie środowiska lokalnego.

Konkurs odbędzie się w siedzibie ORGANIZATORA w dniach 17 oraz 21 marca 2017 roku.

Uczestnik powinien przygotować samodzielne wystąpienie – zaprezentowanie legendy polskiej lub obcej – trwające od 5 do 10 minut. W czasie wystąpienia można wykorzystać kostium teatralny, rekwizyty, podkład muzyczny, fragment muzyczny (wykonany samodzielnie lub odtworzony – nie dłuższy niż 2 minuty). Nie wolno używać materiałów pisanych, to znaczy: streszczeń, planów tekstu itp.

Kartę zgłoszenia i Oświadczenie (załącznik) należy wydrukować, wypełnić i przekazać nauczycielowi języka polskiego w terminie do 10 lutego 2017 r.

Szczegółowe informację dostępne w Regulaminie (załącznik) oraz u nauczycieli języka polskiego.

Załączniki:

Regulamin_Opowiadamy_Legendy_IV_EDYCJA