Judocy z SP 267 na podium

Miło nam donieść że podczas Wiosennego Turnieju Judo – 2-3 kwietnia 2016 – na Bemowie w większości uczniowie SP nr 267, zawodnicy UKS Ronin Team wywalczyli kilkadziesiąt medali. W sobotę złoto zdobył Julek Saczuk. Srebro Szymek Zając oraz brąz Paulinka Olszak i Piotr Szelgua. Na piątym miejscu znaleźli się Szymon Kowalski, Paweł Szydłowski, Kaper Knap, Martyna Ziębicka, Ola Witkowska, Kinga Olszewska. Następnego dnia młodsi adepci judo dołożyli kilka kolejnych: srebro wywalczyła Maja Meglicka i Ola Operacz. Brąz Maciej Animucki, Milenka Derlacz, Amelia Kwaśniewska,
Nina Saczuk, Bartosz Koblak, Adam Korcz, Basia Zambrzycka, Hanna Czajkowska.

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa