III miejsce Odyseuszy!!!

Najbardziej twórczych czwartoklasistów z naszej Szkoły: Gabriel Jakimiec. Magdalena Koroblewska, Katarzyna Kowalczyk, Amelia Nagórka, Zofia Rabiega, Mikołaj Urbańczyk i Wojciech Wasilewski zajęli III miejsce w 26. Ogólnopolskim Finale Międzynarodowego Konkursu Twórczego Rozwiązywania Problemów „Odyseja Umysłu” w Gdyni.

Odyseusze pod kierunkiem trenerek: p. Kamili Mańkowskiej i p. Doroty Ziółek przygotowywali się do konkursu od września 2015 roku. W ciągu wielu miesięcy trenowali twórcze myślenie i współpracę. W tym roku szkolnym przygotowali rozwiązanie 5. problemu długoterminowego – przedstawienie pt. „Bohater bardzo super…cdn” i ćwiczyli zadania spontaniczne. 11 marca 2017 roku, podczas eliminacji regionalnych w Warszawie drużyna uczniów awansowała do ogólnopolskiego finału. W konkursie, który odbył się w dniach 2 – 3 kwietnia 2017 roku w Gdyni, udział wzięło ponad 500 drużyn i ponad 1000 najlepszych Odyseuszy z całej Polski.
Drużyna Odyseuszy SP 267, jako jedyna z Warszawy będzie reprezentować nasz kraj na Euro Festiwalu, który odbędzie się na Białorusi w dniach 23-28 kwietnia 2017 roku.

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa