NASZE

ARCYDZIEŁKA

Galeria prac 2016/2017

„Dawno, dawno temu…” – czym się dawniej podróżowało, imitacja starego zdjęcia.

Praca wykonana przez uczniów klas pierwszych pod opieką p. Anny Sławek i p. Agnieszki Wolskiej

telefon2 098 (640x360)
„Nasi kochani Dziadkowie” – praca wykonana przez uczniów klas pierwszych, pod opieką p. Anny Sławek i Agnieszki Wolskiej.

telefon2 016 (640x360)

Maski karnawałowe

Dzieci z klasy 2a i 2c wykonały maski karnawałowe. Prace zostały wykonane bardzo starannie i jak na karnawał przystało – kolorowo i błyszcząco. Drugoklasiści są gotowi na zbliżający się bal karnawałowy.
Prace są wywieszone na szkolnym korytarzu.
Opieka: P. Piotr Zdzieszyński i p. Paulina Ogonowska

Przygotowania świąteczne.

Klasy 2a i 2c są już gotowe na zbliżające się święta. Dzieci przygotowały choinki, bombki, kartki świąteczne oraz pokolorowały pastelami Mikołaje, dzwoneczki i renifery. Prace można oglądać w sali 57 oraz na szkolnym korytarzu. Opieka p. Piotr Zdzieszyński i p. Paulina Ogonowska.

Choinki wykonane przez klasę 3b, 3d oraz 3f pod kierunkiem p. Ewy Goc i p. Wojciecha Warchlewskiego.

Dzieci z klasy 3b, 3d oraz 3f wykonały świąteczne dekoracje pod kierunkiem p. Ewy Goc i p. Wojciecha Warchlewskiego.

Dzieci z klasy 1a i 1b miały niełatwe zadanie. Otóż psotny ELFIK urwał MIKOŁAJOWI brodę. Zadaniem pierwszaków było przywrócenie pierwotnego wyglądu tej postaci. Praca wykonana pod kierunkiem p. Ewy Goc i p. Agnieszki Wolskiej.

img_0354-480x640

Jesienne drzewo marzeń – dzieci z klasy 2a i 2c przygotowały jesienne drzewo marzeń. Pastelami pokolorowały liście   i przykleiły je wśród liści zebranych na szkolnym placu zabaw. Na odwrocie liści każdy napisał swoje marzenie. Oby wszystkie się spełniły!
Praca wykonana pod opieką p. Piotra Zdzieszyńskiego i p. Pauliny Ogonowskiej.

Halloween – klasy 2a i 2c wykonały kojarzące się z Halloween dynie. Dzieci zrobiły prace bardzo starannie i jednocześnie świetnie się bawiły. Dynie przygotowane pod opieką p. Ewy Goc i p. Pauliny Ogonowskiej.

„Jesienne liście” – prace wykonane przez dzieci z klasy 3b, 3d oraz 3f pod opieką p. Patrycji Żak-Zaborowskiej oraz p. Wojciecha Warchlewskiego.

„Dary jesieni” – dzieci z klasy 2a i 2c wykonały w świetlicy piękne jabłka z plasteliny oraz jeże. Drugoklasiści wykazali się cierpliwością i niemałymi umiejętnościami plastycznymi. Poniżej kilka zdjęć, zapraszamy do obejrzenia. Prace wykonane pod opieką p. Ewy Goc i p. Pauliny Ogonowskiej.

„Jesienny pejzaż” – prace wykonane przez dzieci z klasy 3b, 3d oraz 3f pod opieką p. Patrycji Żak-Zaborowskiej oraz p. Wojciecha Warchlewskiego.

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa