Finał Konkursu Literacko – Plastycznego

We wtorek, 31 stycznia, w Szkole Podstawowej Nr 65 odbył się finał Międzyświetlicowego Konkursu Literacko – Plastycznego „Moje spotkanie z Mikołajem”. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie książeczki. W finale znalazło się dwanaście prac, bardzo różnorodnie traktujących o tym samym wydarzeniu. Gali wręczenia nagród towarzyszyła krótka prezentacja każdej książeczki, spotkanie z autorem książek dla dzieci oraz prezentacja trzech bajek przez uczniów Szkoły Nr 65. Z naszej szkoły finalistami zostali:
Jan Goc – II miejsce
Oliwia Kalinowska – wyróżnienie
Zosia Wasilewska – wyróżnienie.

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa