Dzień Babci i Dziadka w świetlicy

W dniu 19 stycznia 2017 r. zaprosiliśmy Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji Ich święta. Impreza odbyła się się w hali i miała charakter sportowy. W ramach rozgrzewki nasi goście zatańczyli „Makarenę”, następnie podzieleni na grupy wraz z wnuczętami przeciągali linę, strzelali do bramki, rzucali do kosza, grali balonami w siatkówkę i mieli do pokonania tor przeszkód. Na koniec mogli wspólnie do rodzinnego albumu zrobić sobie zdjęcie w fotobudce. Zabawę przygotowali wychowawcy klas drugich: Izabela Łyszkowska, Zofia Nowakowska, Paulina Ogonowska, Piotr Zdzieszyński. Pomocą służyły wychowawczynie klas trzecich – Magda Mitura, Patrycja Pręgowska. Dziękujemy za przybycie i miło spędzone chwile.
Izabela Łyszkowska

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa