Dwujęzyczny projekt korespondencyjny ze szkołą we Francji

Rok szkolny zaczęliśmy od korespondencji ze szkołą partnerską we Francji- Gimnazjum im. Victora Hugo z Aulnay- sous- bois. Dzisiaj, dnia 18 września, otrzymaliśmy pocztę od naszych francuskich przyjaciół. Przysłali nam zadanie do wykonania na temat „ Mikołajka”, który będzie tematem przewodnim naszego projektu. Dostaliśmy również tzw. Portrety chińskie, dzięki którym mogliśmy się lepiej poznać. Dowiedzieliśmy się kto chciałby być jakim zwierzęciem, kwiatem, przedmiotem, itp. My także nie pozostaliśmy dłużni. W przesyłce od nas nasi korespondenci znajdą również nasze portrety chińskie oraz kilka wiadomości o naszej klasie i o naszych zainteresowaniach.  

Z niecierpliwością oczekujemy na dalsze listy!   

 

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa