Duch Słowackiego znaleziony

Jak co roku pierwsza klasa judo nocowała w szkole. Wszystko zaczęło się wspólnym treningiem ze starszymi zawodnikami i pasowaniem na małego judokę. Potem uczniowie zjedli kolacje i zaczęli szukać ducha patrona szkoły Juliusza Słowackiego. Z latarkami zwiedzali zaciemnioną szkołę od piwnic po sam dach. Podobno nawet go znaleźli i poznali historię SP nr 267. Zasypiali już przy jednej z bajek wyświetlonych na wielkim ekranie. Rano śniadanie i zabawy w sali. W tym roku niespodzianką były
mistrzostwa klasy w torze przeszkód. Wszyscy otrzymali medale, a najlepsi dodatkowo wspaniałe nagrody. Z uczniami nocowała wychowawczyni p. Ewa Goc i trener judo p. Zbigniew Zając.

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa