„Czy wiesz, jak jesteś oceniany?”

XV Szkolny Konkurs „Czy wiesz, jak jesteś oceniany?” dla klas 4 odbył się 30 listopada 2016 r. Założeniem konkursu jest przeprowadzanie go na początku II etapu edukacyjnego, aby kolejni uczniowie klas 4 utrwalili sobie przepisy, procedury i terminologię związaną z ocenianiem uczniów w klasach starszych. Drużyny z każdej klasy rywalizowały między sobą, która lepiej zna zasady oceniania. Wiedza ta jest potrzebna na co dzień w życiu szkolnym, dlatego wszyscy uczniowie klas 4, obecni tego dnia w szkole, zawsze kibicują swoim drużynom podczas tego konkursu.
Komisja złożona z opiekunów konkursu – p. Magdaleny Kaźmierczak i p. Barbary Olszewskiej oraz wychowawców klas 4, wyłoniła zwycięską drużynę, czyli klasę 4c w składzie: Zuzanna Surmak, Miłosz Aniołowski i Jan Szyłło-Marques.

Gratulujemy!!!

Wyświetl wg kategorii

godlologo singlebip_logo_pomn1_grad

Adres

Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie,
ul. Braci Załuskich 1 , 01-773 Warszawa