Bogowie olimpijscy w SP 267

9 lutego, w piątkowe popołudnie w naszej Szkole pojawili się bogowie z greckiego Olimpu. Na szkolnym korytarzu mogliśmy ujrzeć:
Heliosa – Miłosza,                  Erosa – Kajtka K.                            Zeusa – Leona,
Atenę – Kingę,                       Apolla – Oskara,                             Hadesa – Kajtka S.,
Demeter – Zuzię,                    Hefajstosa – Piotrka,                       Eola – Janka,
Aresa – Kacpra,                     Hypnosa – Wiktora,                         Hestię – Olę,
Tanatosa – Ignacego,              Dionizosa – Szymona,                     Afrodytę – Martynę,
Amfitrytę – Zosię,                   Posejdona – Tomka
Uczniowie klasy 5c na lekcji języka polskiego wcielili się w role bohaterów mitologicznych. Z niezwykłą starannością zadbali o kostiumy i rekwizyty (własnoręcznie wykonane). Każdy podczas spotkania – przy nektarze i ambrozji –  opowiadał o swojej postaci.
Była to niezwykła lekcja języka polskiego, podczas którego uczyliśmy się, doskonale się bawiąc.