Aktywny Powrót do Szkoły

Aktywny powrót do szkołyInformacje  dla Ucznia:

W Akcji bierze udział ponad 70 szkół z Warszawy i nie tylko

Czas trwania Akcji – 1-30.09.2021

Miejsce trwania Akcji – Twoja szkoła

Akcja jest dostępna dla każdego ucznia

Akcja została stworzona by powrót do szkoły był zdrowy, życzliwy i przyjemny.

Przystępując do akcji samodzielnie weryfikujesz swoje osiągnięcia a my obdarzamy Cię zaufaniem. Nie musisz nikomu się zgłaszać, decydujesz samodzielnie o swoim udziale

Zadania odczytasz w wyznaczonym miejscu w swojej szkole, codziennie rano w dni szkolne a w piątek znajdziesz również zadania weekendowe.

Pobierz od wychowawcy lub z sali 56 kartę kalendarza czyli Twój dzienniczek aktywności, kartę, na której samodzielnie zaznaczasz wykonanie zadania.

Zadania pominięte z różnych powodów losowych wykonaj kolejnego dnia.

Nagrodami jest Twoje lepsze zdrowie i samopoczucie a także  atrakcyjne niespodzianki ułatwiające życie uczniowskie na terenie szkoły. O sposobach wręczania voucherów zdecydują nauczyciele.

Życzymy Ci wytrwałości w czynieniu dobra i troski o własne zdrowie oraz satysfakcji z czasu spędzonego z najbliższymi oraz z nami w szkole.

Karta Ucznia