8 miejsce „zbiorówki” SGA Warszawa w Ogólnopolskich Zawodach w układach zespołowych w gimnastyce artystycznej.

10-12 czerwca 2016 to weekend, w którym debiutowały uczennice klasy II sportowej w zawodach ogólnopolskich z kalendarza imprez Polskiego Związku Gimnastycznego podczas Pucharu Prezesa PZG i Ogólnopolskich Zawodów w układach zespołowych młodziczek w gimnastyce artystycznej.
Zuzanna Boryczka, Karolina Czekaj, Emma Batycka, Natalia Luba, Maja Kołodziejska, Matylda Pietuszko to zawodniczki SGA Warszawa w układach zespołowych. Nasze najzdolniejsze gimnastyczki zajęły 8 miejsce.
Indywidualnie zaprezentowały się wśród 100 zawodniczek z Polski Zuzia Boryczka i Karolinka Czekaj w układzie tanecznym i ze skakanką.
Dziewczęta przygotowały Izabela Żurawska i Julia Sekuła oraz Krystyna Jurewicz.